Openingstijden

Gratis hoortest?

Twijfelt u aan uw gehoor? Kom langs voor vrijblijvend advies. Met een gratis hoortest weet u binnen 15 minuten hoe het met uw gehoor gesteld is.

Openingstijden

Al onze winkels zijn geopend van maandag tot en met vrijdag van 09.00 tot 17.30 uur en zaterdag 09.00 tot 15.00 uur.

 

De volgende dagen zijn onze winkels gesloten:
Tweede Paasdag
Koningsdag
Hemelvaartsdag
Tweede Pinksterdag
Eerste en tweede kerstdag
Nieuwjaardag

Op donderdag 5 december 2024 en dinsdag 24 december 2024 sluiten onze winkels om 15.00 uur.

Contactgegevens

Makker Amstelveen

Noorddammerlaan 120, 1187 AG Amstelveen

Telefoon: 020 705 8122
Email: amstelveen@makker.nl

 

Openingstijden:
Maandag t/m vrijdag van 09:00-17:30 uur
Zaterdag van 09:00-15.00 uur 

Makker Amsterdam

Maasstraat 98, 1078 HM Amsterdam

Telefoon: 020 2268 885
Email: amsterdam@makker.nl

 

Openingstijden:
Maandag t/m vrijdag van 09:00-17:30 uur
Zaterdag van 09:00-15.00 uur

Makker Bilthoven

Julianalaan 49, 3722 GE Bilthoven

Telefoon: 030 307 49 32
Email: bilthoven@makker.nl

 

Openingstijden:
Maandag t/m vrijdag van 09:00-17:30 uur
Zaterdag van 09:00-15.00 uur

Makker Hilversum

Kapittelweg 322a, 1216 JP Hilversum

Telefoon: 035 303 0040
Email: hilversum@makker.nl

 

Openingstijden:
Maandag t/m vrijdag van 09:00-17:30 uur
Zaterdag van 09:00-15.00 uur

Makker Laren

Melkweg 2, 1251 PS Laren

Telefoon: 035 533 0370
Email: laren@makker.nl

 

Openingstijden:
Maandag t/m vrijdag van 09:00-17:30 uur
Zaterdag van 09:00-15.00 uur

Makker Soest

Torenstraat 4, 3764 CM Soest

Telefoon: 035 602 2417
Email: soest@makker.nl

 

Openingstijden:
Maandag t/m vrijdag van 09:00-17:30 uur
Zaterdag van 09:00-15.00 uur

Makker Utrecht

Blauwkapelseweg 13, 3572 KA Utrecht

Telefoon: 030 303 2001
Email: utrecht@makker.nl

 

Openingstijden:
Maandag t/m vrijdag van 09:00-17:30 uur
Zaterdag van 09:00-15.00 uur

Makker Zeist 

Steynlaan 67, 3701 EC Zeist

Telefoon: 030 697 5954
Email: zeist@makker.nl

 

Openingstijden:
Maandag t/m vrijdag van 09:00-17:30 uur
Zaterdag van 09:00-15.00 uur

Contactformulier